موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان با سابقه ای درخشان در زمینه برگزاری دوره های آموزشی با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین اساید نامی پرآوازه در آموزش های بروز کشور دارد. دغدغه اصلی این موسسه بالابردن کیفیت آموزش در تمامی زمینه ها بوده و هست. هم اکنون فن پردازان در جهت کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد در صدد برآمده است تا پکیج های آمادگی آزمون دکترا را با استفاده از بهترین اساتید در این زمینه تهیه و آماده کند. این پکیج شامل موارد زیر است:

کتب کمک آموزشی بر اساس منابع معرفی شده سازمان سنجش، بررسی نکات و تشریح نمونه سوالات کنکورهای سالهای گذشته طراحی شده است. علاوه بر این اساتید در ویدیوهای آموزشی خود سعی بر فهماندن بهتر و واضح تر تمامی نکات در ذهن دانشجو کرده اند.

دانشجو میتواند پس از مطالعه کتب و مشاهده ویدیوهای آزمایشی خود در پنل کاربری خود د ر جهت خودآرمایشی و سنجش اطلاعات خود، در آزمون آزمایشی شرکت کرده و دانش خود را در زمینه دروس مورد مطالعه محک بزند.

همچنین اساتید در زمینه دروس تخصصی برنامه 4 هفته ای پیشنهادی به دانشجویان ارائه می کنند تا بتوانند به دانشجویان در زمینه برنامه ریزی جهت مطالعه کتب خود کمک کنند.

لازم به ذکر است که پکیج کمک آموزشی آمادگی آزمون دکترا شامل پکیج زبان (شامل نکات گرامر، درک مطلب و لغات) و همچنین هوش و استعداد تحصیلی نیز می باشد تا داوطلبین عزیز بتوانند دروس عمومی کنکور خود را نیز با موفقیت پاسخ دهند.

نکته مهم: شما دانشپذیر عزیز میتوانید دروس مورد نظر خود را هم به صورت پکیج (شامل تمام دروس عمومی و تخصصی) خریداری نمایید و یا اینکه هر کدام از دروسی که احساس میکنید بیشتر به آن نیاز دارید به صورت تک درس خریداری نمایید.